קניית צפיות ליוטיוב

קניית צפיות ליוטיוב

YoutubeViews

משווקים רבים יודעים כי כאשר מספר הצפיות בסרטון יוטיוב גבוה - השמיים הם הגבול. סרטונים ויראלים ביוטיוב הם נכס עסקי לכל דבר, לא פחות אם לא יותר מכל פרסומת בטלוויזיה. אם כך, אז למה להגביל את מספר הצפיות שלכם? קניית צפיות ליוטיוב תבטיח את הצלחת הסרטון שלכם בתוך שניות. עם תחרות גדולה ואלפי סרטונים מוצלחים, זו הדרך האפקטיבית והזולה ביותר להצליח לבלוט בענקית הווידאו. 

היתרונות בקניית צפיות ליוטיוב

חיזוק חברתי - ככל שיש לסרטון שלכם יותר צפיות, כך אנשים אחרים לא רק ירצו לצפות בו, אלא גם יישארו עד הסוף. בעולם שבו אנחנו חשופים לתכני וידאו כל הזמן, כמובן שנבחר להקדיש כמה דקות מזמננו לסרטון שיש לו הרבה צפיות, ושכמה מאות או אלפי אנשים לפנינו ישבו וצפו בו. למעשה, צפיות גבוהות מספקות לסרטון "ערך חברתי" ולהגדיל את קהל הצופים אף יותר. 

איזון בין תכנים - הפקת סרטונים היא דבר לא פשוט, ואין מה לעשות, לא כל סרטון שתעשו יצא מדהים. קניית צפיות היא דרך מצוינת לאזן תכנים שעובדים פחות טוב מול הצופים כדי לא לפגוע במותג שלכם. עקביות היא דבר חשוב לא פחות מצפיות, וחשוב לשמור על איזון צפיות אחיד יחסית כדי לשמר את האמינות. 

הפיכת סרטון לוויראלי - לכל סרטון שעולה לרשת יש מטרה אחת בראש: להפוך להיות וויראלי. אבל עם תחרות גדולה, המטרה הזאת היא בדרך כלל בגדר פנטזיה. ואילו צפיות רבות הן הדרך להפוך את הסרטון לוויראלי, כך שהוא מופץ מעצמו על ידי הגולשים באמצעות שיתופים, מבלי שתצטרכו לרכוש עוד ועוד צפיות. כך למעשה השקעה חד פעמית בתחילת התהליך יכולה למנף סרטון לממדים שלא ציפיתם להם. 

רשת קשה לפיצוח

רשת היוטיוב היא לא קלה. מיליוני סרטונים עולים לרשת כל הזמן, ומבקשים לזכות בתשומת לבו של הקהל. קניית צפיות ליוטיוב יכולה להבטיח את מקומכם במרוץ בדרך הקלה והמהירה ביותר.